B e a u t y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Постове от Админа

Go down 
АвторСъобщение
Likrensse
Админ
Админ
Likrensse


Брой мнения : 311
Join date : 07.07.2009

Постове от Админа Empty
ПисанеЗаглавие: Постове от Админа   Постове от Админа I_icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 3:11 pm

Реших да пусна тази тема,за да споделям с вас за козметиката и дрехите,които използвам или смятам да използвам и да ви давам отзиви.
Ще обяснявам защо дадено нещо ми харесва или не ми харесва и т.н.,за да може за самите вас да е по-лесно да правите избор ако мислите да се спрете на нещо споменато тук.
I love you
Върнете се в началото Go down
https://beauty.bulgarianforum.net
Likrensse
Админ
Админ
Likrensse


Брой мнения : 311
Join date : 07.07.2009

Постове от Админа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Постове от Админа   Постове от Админа I_icon_minitimeНед Май 30, 2010 8:29 pm

Сега ще ви разкажа една случка, която малко или много говори за това колко е ясен произхода на козметиката (и вероятно не само) в нашата мила родина.
За рождения ден на моята прекрасна леля с майка ми ѝ купихме комплект дезедоранти на Nivea от магазин DM, който е част от немска верига и където УЖ продуктите трябва да са качествени und so weiter... Е, да, но след употребата на въпросните дезедоранти горката жена се сдоби с нетърпим сърбеж и зачервена кожа. И точно там е работата - не за първи път използва такива дезедоранти, но другите си ги е купила от Гърция.
Така че, уважаеми мои, преди да си купите нещо се погрижете да разберете повечко за произхода или поне качеството му, за да не си платите за обрив или по-лошо - алергична реакция. Wink
Върнете се в началото Go down
https://beauty.bulgarianforum.net
 
Постове от Админа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари по темата "Постове от Админа"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
B e a u t y :: Welcome :: Admin Zone-
Идете на: